Переможці обласного конкурсу юних інспекторів руху відпочинуть у "Артеку" (ФОТО)

Щороку працівники Державтоінспекції та управління освіти й науки Закарпатської ОДА проводять конкурс юних інспекторів руху. Його мета – навчити неповнолітніх правил дорожнього руху, попередити ДТП за участі та з вини дітей.

Переможці обласного конкурсу юних інспекторів руху відпочинуть у "Артеку" (ФОТО)

У недавні вихідні 18 команд, переможниць районних і міських конкурсів ЮІР, приїхали в Ужгород, аби вибороти звання найкращих. Звичайно, всі переможцями стати не можуть, але організатори цього заходу, зокрема голови Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста Іванна Сабо та Спілки автомобілістів Руслан Афанасьєв, зробили все можливе, щоб юні інспектори почувалися найкращими.

На кожному етапі, а їх було пять, нагороджували трійку найспритніших та найрозумніших. У загальному підсумку третє місце зайняли учні  Буштинської загальноосвітньої школи Тячівського району, "срібло" дісталося "юірівцям" Перечинської гімназії, а найвищу сходинку п’єдесталу посіли вихованці Ужгородського ліцею "Лідер" (ЗОШ № 20). Радість перемоги посилили цінні подарунки, котрі вручили учасникам конкурсу співробітники ДАІ, особливо основний приз – поїздка в омріяний табір відпочинку "Артек", повідомили "Закарпаття online" у ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області.

29 травня 2009р.

Теги: Ужгород, конкурс, юні інспектори руху, ДАІ, "Артек", відпочинок, діти

НОВИНИ: Соціо

12:19
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 1
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
» Всі новини